Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 09.00 - 18.30
Salı: 09.00 - 18.00
Çarşamba: 09.00 - 18.00
Perşembe: 09.00 - 18.00
Cuma: 09.00 - 18.00
Cumartesi: -
Pazar: -
Bize Danışın!

KARİYER

Kariyer

Büyüyen ekibimiz için aşağıda belirtilen yetkinlikleri taşıyan avukatların başvurularını kabul etmekteyiz.

Aradığımız Yetkinlikler:

Saygın bir hukuk fakültesinden mezun, saygın bir Avrupa üniversitesinden lisansüstü derecesi olan, mükemmel sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi olan (IELTS 7.5 veya üstü ya da bunun TOEFL eşiti), ilgili alanda 3-5 yıllık tecrübe sahibi, dilekçe yazımı ve takip yeteneği olan, değişik rollerde ve sorumluluklarda takım çalışması yapabilen, kuvvetli analitik düşünme yeteneği ve sorun çözme kabiliyeti, etkin yazılı, sözlü iletişim ve avukatlık yeteneği, sürekli profesyonel gelişim için kararlı olan avukatlar başvurabilir.

Avukatlarımızın ücretleri performanslarına, üretkenliklerine ve büromuzun özgün performans yönetim sistemimize dayanarak belirlenir. Ekibimizin her bir üyesi ortaklık kademesine terfi edebilmek için eşit imkana sahiptir.

Başvurularınız için özgeçmişinizi de ekleyerek hr@aksayhukuk.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Bütün başvurular her zaman tamamıyla gizli tutulmaktadır. Saklama süresi sonunda imha edilmektedir. Detaylar Aydınlatma Metninde mevcuttur.

Hukuk fakültesinin son sınıfında olup, o sene mezun olmayı bekleyen stajyer avukat adayları arasından seçim sürecimiz her yıl Ocak ayında başlamakta ve Nisan ayının ortasında sona ermektedir. Büromuzda yaz stajı yapmış olmak seçim sürecinde bir avantajdır.

Stajyerlerimizi gelecekteki ortak avukatlarımız olarak görürüz. Bir yıllık yasal staj süresince, geleceğin avukatları olarak kendilerine uygun alanda uzmanlaşma yolunda bağlı bulundukları avukat ve ekibi ile birlikte çalışma olanağı bulurlar.

Öncelikle iş disiplini, uygulama ve hukuk nosyonunun yerleşmesi adına ofis içinde periyodik olarak eğitim almaya devam eder.

Sunum yapar, makale yazar, önceden takvimlenmiş online sınavlara girer ve düzenli olarak ofis avukatlarından teorik, dosya üzerinden uygulama eğitimleri alırlar.

Yazdığı makaleler, ofis kurumsal hesaplarından yayınlanır.

Başvurularınız için özgeçmiş ekleyerek hr@aksayhukuk.org adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

Bütün başvurular her zaman tamamıyla gizli tutulmaktadır. Saklama süresi dolan başvurular imha edilmektedir. Detaylı bilgi Aydınlatma Metninde mevcuttur.